Vouchery prezentowe

Wybierz voucher podarunkowy do Tao Tao Spa – Kraków i podaruj bliskiej Ci osobie masaż orientalny lub inny zabieg w jednym z naszych balijskich SPA.

 Możesz wybrać voucher na wybraną usługę (np. masaż, rytuał) lub voucher kwotowy, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w naszym SPA.

Masaże w Konstancinie

Vouchery prezentowe na każdą okazję
Kraków

Voucher prezentowy do balijskiego SPA Tao Tao SPA – Kraków – to idealny pomysł na prezent. W dzisiejszych czasach chwila relaksu oraz oderwania od rzeczywistości w balijskim SPA to prezent, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. 

Wybierając voucher podarunkowy do Tao Tao SPA – Kraków – masz absolutną gwarancję, że obdarowaną osobę czeka totalna relaksacja w prawdziwym balijskim SPA.

Voucher podarunkowy na wybraną usługę

Masaże w Konstancinie

Jeśli już wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, najprostszym rozwiązaniem będzie wybór vouchera prezentowego na wybraną przez Ciebie usługę. Ty wybierasz rodzaj masażu lub rytuału albo innego zabiegu, a także czas trwania. My przygotowujemy voucher podarunkowy dla wybranej przez Ciebie osoby. Nie martw się, nawet jeśli nie trafisz z rodzajem masażu lub zabiegu. Zawsze obdarowana osoba może wymienić voucher na inny masaż lub zabieg o równoważnej wartości.

Voucher podarunkowy możesz zakupić zarówno online (za pomocą naszego sklepu internetowego), jak i stacjonarnie w naszym salonie w Konstancinie.

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online  na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej, zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent. 

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonu w Krakowie.

Masaże w Konstancinie

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Wówczas voucher podarunkowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA. W pozostałych przypadkach zakupiony voucher można wykorzystać w każdej lokalizacji Tao Tao SPA, z zastrzeżeniem możliwości obowiązku dopłaty w przypadku różnicy cen między salonami. 

Voucher kwotowy o wybranej wartości

Masaże w Konstancinie

Jeśli nie wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, wybierz voucher kwotowy na wybraną przez Ciebie kwotę. Obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła wykorzystać voucher w wybranej przez siebie lokalizacji na masaże lub zabiegi o wartości podanej na voucherze kwotowym.

W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie możesz wybrać voucher o wartości dowolnej kwoty powyżej 100 PLN.

Jeśli zakupisz voucher online za pomocą naszego sklepu internetowego masz możliwość wyboru jednej z następujących kwot:

– 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN lub 1000 PLN. 

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online, na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej. Voucher zostanie zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent.

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonu w Krakowie.

Masaże w Konstancinie

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Voucher kwotowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA.

SPA Kraków Masaż Krakow Tajski Masaż Krakow ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 21

Tagi : Masaże Kraków Masaż Kraków SPA tajski masaż Kraków

Tao Tao Spa Kraków – Balijskie SPA w Krakowie